web analytics

Disa ftohtë akrilik Designs Nail për verë

thonjtë akrilik 5165 views
Acrylic nail designs for summer

harton akrilik gozhdë për verë

thonjtë akrilik janë gjithnjë thonjtë më të mirë për të dhënë një vështrim të tillë të mahnitshme në duart tona. Gratë ndjehen shumë rehat duke pasur këtë dhe ata gjithmonë preferojnë më shumë se thonjtë natyrore, sepse kur ne kemi për të bërë një dizajn për thonjtë natyrore, ajo merr shumë kohë dhe më pas për të hequr projektimit dhe gjithashtu ne përballemi me kaq shumë probleme në largimin se dizajn, kështu që të aplikojnë thonjtë akrilik në thonjtë natyrore, të na ndihmojë të lehtë të bëjë një dizajn apo gatshme harton në thonjtë akrilik janë gjithashtu në dispozicion now.You gjithashtu mund të shihni thonjtë akrilik harton për të parë dizajne të ndryshme të thonjve.

harton akrilik gozhdë janë në dispozicion për çdo lloj të sezonit si rënies, dimër, verë dhe këtu në këtë, Unë jam duke shkuar për të diskutuar mbi një lloj të ndryshme të harton e thonjve akrilik për verën dhe ato të cilat definitivisht punon në verë dhe janë bërë vetëm për këtë sezon.

Disa ftohtë akrilik Designs Nail për verë:

Në qoftë se ne kemi një vështrim në dizajne gozhdë akrilik për verën atëherë ne të merrni të dini se ata janë shumë, por disa nga më të dobishme, harton mahnitëse dhe të ftohtë do të diskutohet këtu dhe ata janë të dhënë më poshtë, si dhe.

Pink me shkëlqim:

Ngjyra ndonjëherë më të mirë shokuar që me të vërtetë ju bën të ndiheni të duket si Pinky bukur. Ju duhet të keni më të mirë shokuar ngjyrë trëndafili pinky në thonjtë tuaj akrilik dhe të bëjë atë të duket më mirë me shkëlqim. Ever kombinimi më i mirë është ngjyra rozë me shkëlqim dhe ju gjithashtu mund të bëjë linja me shkëlqim të artë, ajo do të japë një vështrim të mahnitshme për thonjtë dhe tani ju jeni gati për sezonin e verës.

Lace zezë:

Një tjetër surprizë për verë tuaj është një dizajn i dantella e zezë që punon mahnitshme në thonjtë akrilik. Shumica e femrave janë të frymëzuar aq shumë nga ngjyra e zezë, por ata nuk e përdorin atë në sezonin e verës, sepse ata si ngjyra të lehta në verë sidomos, por në qoftë se ju do të keni këtë dizajn të zezë dantella për thonjtë akrilik dhe të veshin një fustan të lehta me ngjyra, atëherë kjo do të bëjë që ju të ndiheni rehat.

pineapple Glitter:

Një tjetër dizajn më mahnitëse është pineapple glitter dizajn akrilik gozhdë dhe kjo do të bëjë që ju të uritur për pineapple gjithashtu, por nuk do të përpiqet për të ngrënë thonjtë tuaj duke menduar se kjo pineapple vërtetë, kjo është vetëm një punë vezullim për thonjtë tuaj.

luledielli:

Kanë një dizajn luledielli në thonjtë tuaj dhe ngjyrë të verdhë patjetër do të bëjë që ju duken frikshëm në sezonin e verës dhe kjo është një dritë ngjyrë kështu që ju do të ndiheni shumë i lehtë duke pasur këtë, Soi mendoj se ju duhet të provoni një herë në këtë sezon.
Këto janë katër harton më të mira dhe më të mira për thonjtë akrilik të cilat mund të punojnë në verë.

Tags: #acrylic nail designs 2015 #harton akrilik gozhdë për verë #forma të rreme gozhdë #ngjyra gozhdë verë #harton gozhdë verë

autor: 
  Best Methods to Remove Acrylic Nails with Water
  Metodat më të mira për të Hiq akrilik thonjtë me ujit
  Gjëja më e mirë që ju duhet të merrni
  Acrylic Nail Designs Blue and Other
  Nail Designs Akrilik Blue dhe të tjera
  blu……blu……Blue është një nga më elegant
  How to Do Acrylic Nails: Steps (with Guidelines)
  Si për të bërë akrilik thonjve: hapat (me Udhëzimet)
  Femrat janë aq shumë të zgjedhur rreth tyre

  Komente janë të mbyllura.

  duhet të lexoni×

  më i lartë
  css.php