web analytics

thonjtë akrilik Designs 2018 Të shkurtër dhe Matte

thonjtë akrilik 5799 views

Acrylic nails designsMos qëndroni këtu, thjesht shkoni përsëri në atë epokë ku gratë kanë vetëm disa dizajne të thjeshtë dhe i zoti për thonjtë e tyre dhe përveç saj, nuk kishte asgjë për të bërë thonjtë duken mrekullueshëm, ata të gjithë përdorin vetëm disa ngjyra të thjeshtë të thjeshtë gozhdë për thonjtë e tyre që ishin të mira për atë kohë dhe tani vetëm të kthehen në epokën tuaj të tanishme dhe ajo është vetëm e mahnitshme, këtu është një shumë të llojeve të ndryshme të stilit që me siguri do të bëjë thonjtë tuaj të duken të jashtëzakonshme dhe vetëm e mahnitshme dhe ata janë thonjtë akrilik dhe thonjtë akrilik janë të dizajnuara për të një shumë të styles.You ndryshme gjithashtu mund të shihni thonjtë akrilik harton për të parë dizajne të ndryshme të thonjve.

Akrilik Nails Designs:

Pa humbur kohën tonë, le të shkojë në një numër të harton që do t'ju japë një mendim të ri në lidhje me të paturit e thonjtë dhe se si për të hartuar atë.

Black and Gold Glitter:

Dizajni më e bukur gozhdë akrilik është një kombinim i zi dhe ari vezullim . Kur ne përdorim një bojë e zezë gozhdë, ajo është aq e thjeshtë, thjeshtë dhe të errët. le të bëjë atë më tërheqës duke përdorur shkëlqim të artë në thonjtë dhe ne do të përdorin atë si yjet në qiell të errët si pamje natën. Glitter mbi thonjtë gjysmën në disa gisht dhe të plotë mbi tjetrin dhe kjo do të duket si këto ndrit janë të përhapur nëpër disa ku në mënyrë të papërshtatshme.

ngrirë Nails:

Ky dizajn është përdorur zakonisht në verë si ajo duket si ajo është bërë vetëm për sezonin e verës të ketë një vështrim të akullt në thonjtë. Ky art ngrirë gozhdë është vetëm i frikshëm si ajo i dha një pamje të ftohtë dhe të akullt. Dhe është e mirë për të përdorur në verë.

Lady buds:

A keni parë ndonjëherë krijesën më të bukur, buds lady, dhe këto janë aq të bukur, por për artin gozhdë është mirë dhe është trending tani, të bëjë një dizajn të buds zonjë në thonjtë tuaj dhe do të dalë me një vështrim të ndryshëm dhe kjo do të duket si ju jeni të paturit e buds reale gra në thonjtë tuaj dhe e bën habitur të tjera për një moment.

White Orchids Nail Art:

Një nga lulet më të bukura është një lule e bardhë orkide dhe është aq shumë bukuri dhe shenja e zbutës është. Çfarë do të ndodhë në qoftë se ju do të keni atë në thonjtë tuaj, vetëm mendoni rreth saj për një moment? po, ajo është e ëmbël në të menduarit, por në qoftë se ëndrrat tuaja të vijnë e vërtetë, atëherë ju patjetër do të jetë një vajzë ëndërr duke orchids bardhë artin gozhdë për thonjtë tuaj, kështu që nuk do të ketë nevojë për të pasur lule me ty.

ngjyrë qumështi Glamour:

seriozisht, Unë në fakt nuk e di për çfarë lloji të ngjyrave dhe përzierjet janë përdorur në këtë, por kjo është vetëm mënyrë aq mbresëlënëse dhe një të ftohtë në kërkim kaltërosh vetëm si opal apo diçka tjetër dhe duke pasur këtë lloj të artit gozhdë është e qartë, pasi duke e ditur në lidhje me të.

Tags: #Idetë akrilik gozhdë 2017 #thonjtë akrilik harton #thonjtë akrilik harton 2017 #thonjtë akrilik harton matte #thonjtë akrilik harton shkurtër #thonjtë akrilik forma

autor: 
  Best Methods to Remove Acrylic Nails with Water
  Metodat më të mira për të Hiq akrilik thonjtë me ujit
  Gjëja më e mirë që ju duhet të merrni
  Acrylic Nail Designs Blue and Other
  Nail Designs Akrilik Blue dhe të tjera
  blu……blu……Blue është një nga më elegant
  How to Do Acrylic Nails: Steps (with Guidelines)
  Si për të bërë akrilik thonjve: hapat (me Udhëzimet)
  Femrat janë aq shumë të zgjedhur rreth tyre

  Komente janë të mbyllura.

  duhet të lexoni×

  më i lartë
  css.php